TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
202 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ibrahim Şasi
  • ADRES: İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K:3 D:3 35380 Buca/İzmir, Türkiye
  • TELEFON: 0 (232) 452 8288
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Hizmetlerimizi daima müşteri odaklı olarak gerçekleştirmekte olup bu konuda İzmir evden eve nakliye sözleşmesi ile hareket ediyoruz. Eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyarak titizlikle taşıma işlemlerini yerine getirmekteyiz. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz sayesinde işlemlerinizi çok kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz.
Güvenli Taşıma Yapıyoruz
Taşıma noktasında evinizi hızlı bir biçimde nakledebiliyoruz. Bunu yaparken asansörlü kamyonlarımız devreye giriyor. Bu kamyonlarımızın arkasına monte edilmiş olan asansör sistemi, çok hızlı olarak hareket edebiliyor. Ayrıca yükseklik farkı gözetmiyor. Çünkü en yüksek yerlere kadar asansörümüz ulaşıyor. Asansöre yüklenen eşyalar, dikkatli bir biçimde kamyonlarımıza aktarılıyor. Kamyonlarımız son model, güvenlikli ve kapalı kasalara sahip. Bu yüzden yolda kötü bir sürprizin ortaya çıkması mümkün değil. Bu sayede İzmir nakliyatçı olarak güven içinde taşımacılık yapıyoruz.
İzmir sigortalı nakliye firması kapsamında, size sunmuş olduğumuz hizmetlerden birisi de sigorta. Yani eşyalarınızı tamamen sigortalı bir biçimde naklediyoruz. Bu şekilde eşyanızın başına bir şey gelmesi durumunda, sigorta şirketi tarafından masraflar karşılanıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.