Ctcomm Bulut Teknolojileri ve Çağrı Merkezi Çözümleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ctcomm
  • ADRES: İçerenköy Mah. Çetinkaya Sk. Prestij Plaza No:28 Kat:2
  • TELEFON: 0 (850) 393 6900
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

CTCOMM (Cloud Technology COMM) firması, Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri, Çağrı Merkezi ve IVR Seslendirme alanlarında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip bir teknoloji partnerinizdir. Alanında deneyimli kadrosunu her geçen gün büyütmeye devam etmektedir.

Şirketin öncelikli görevi, Telekomünikasyon ve Çağrı Merkezi alanlarında Bulut Teknolojilerini (Cloud Technology) kullanarak en ileri seviyede ürünleri uygun fiyat ve üstün performans hedefiyle müşterileriyle buluşturmaktır. CTCOMM deneyiminden aldığı güç ve uzman kadrosu ile birlikte A’dan Z’ye anahtar teslim çağrı merkezi altyapı kurulumu, teknoloji entegrasyonu, uygulama geliştirme, raporlama, izleme, denetleme için gereken tüm ürün ve hizmetleri sunar. Kurumların gereksinimleri ile bire bir örtüşen en doğru teknolojinin seçiminden kurulumuna dek, tüm süreçlerde eksiksiz bir iş ortağı olarak çalışmaktadır.

CTCOMM çağrı merkezleri için A’dan Z’ye sağladığı çözümler:

• Outsource teknik destek , projelendirme ve yönetimi
• Teknik, proje yöneticisi ve takım lideri eğitimleri
• Yazılım geliştirme ve yönetim hizmetleri
• Çağrı merkezi altyapı ve uygulamalarının kurulumu
• Çağrı merkezi bulut çözümleri
• Aylık kiralama modelleri (Seat , Concurrent License)
• Kiralık insan kaynağı hizmetleri ( personel/gün, aylık, yıllık )
• Teknoloji , donanım tedariği

MİSYON
Şirketin öncelikli görevi, Telekomünikasyon, Çağrı Merkezi ve IVR Seslendirme alanlarında Bulut Teknolojilerini (Cloud Technology) kullanarak en ileri seviyede ürünleri uygun fiyat ve üstün performans hedefiyle müşterileriyle buluşturmaktır. CTCOMM deneyiminden aldığı güç ve uzman kadrosu ile birlikte A’dan Z’ye anahtar teslim çağrı merkezi altyapı kurulumu, teknoloji entegrasyonu, uygulama geliştirme, raporlama, izleme, denetleme için gereken tüm ürün ve hizmetleri sunar. Kurumların gereksinimleri ile birebir örtüşen en doğru teknolojinin seçiminden kuruluma dek, tüm süreçlerde eksiksiz bir iş ortağı olarak çalışmaktadır.

VİZYON
Genç ve dinamik kadromuzla daima teknolojiyi yakından takip ediyor, yeniliğin ve değişimin gücüne inanıyoruz. Bu sebeple, üniversitelerin kariyer günlerine katılarak yeni fikirler ile buluşuyoruz. Yenilikçi çözümler üretmek için çok çalışıyoruz. En çok da bu ülkenin aydınlık nesiline umut bağlıyor ve projelerini destekliyoruz.

Marifet ağaçtan düşen elmada mıydı? Elmalar sadece İngiltere’de mi düşer?

Marifet Newton’daydı. Çok çalışmakta ve İnanmaktaydı…

Sizlerin hayatını kolaylaştırmak için “Öğreniyoruz, Çalışıyoruz ve İnanıyoruz”…

Sorumluluk
CTCOMM Çevreyi, Doğayı, Ekolojiyi koruyarak her türlü gelişmeyi yakından takip eder, destekler ve gerekli özeni gösterir. Genç girişimcilere ve projelerine destek verir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.