Hakkımızda

GeredeRehber.Com

İnternet kullanıcılarına faydalı ve doğru bilgileri ulaştırmak amacıyla firma tanıtım platformumuz kurulmuştur. Platformumuz da ki her firma’nın doğruluk bilgilerini kontrol ediyoruz ve kullanıcılarımızın yorumlarını dikkate alıyoruz. Gerek makalelerimiz de gerek firma iletişim bilgilerinde en önemsediğimiz konu bilgilerin doğruluğudur. Biliyoruz ki bilgiler doğru olduğunda kullanıcılarımız bize güvenecek ve kullanıcılarımız bizi yüceltecektir.

16.10.2017 tarihinde iyi reklam, iyi kazanç sloganıyla GeredeRehber.Com’u yani firma rehberimizi faaliyete geçirdik. Rehberimizin amacı üreticiler ile tüketicileri bir araya toplayarak alışverişi kolay hale getirmektir.

Firmaların kendilerini arama motorlarında göstermelerini sağlıyoruz. Firmalara marka değerlerine değer katıyoruz.

İnternet kullanıcı sayısının her an arttığını göz önüne alırsak verdiğimiz hizmetin önemini farkedebiliriz. Kısaca insanların işletmelere internet üzerinden ulaşılmasını sağlıyoruz.

  • Sitemizde Firma, Bayilik, Temsilcilik gibi iş ve kazanç İmkanı Sunan Firmalar ve Kişiler Ücretsiz Olarak Tanıtım ve Reklam Yapabilirler. iş ve kazanç imkanı sunmayan tanıtımlar yayınlanmaz.

 

  • Sitemizde  Kendi Sayfalarınızı Oluşturabilirsiniz. Sitenizi Ekleyebilir, Tanıtım Yazısı Yazabilir. Videolar, Resimler, Ekleyebilir.  fecobok ,twitir, Gibi Sosyal Medya Hesaplarınızı ve Sayfalarınızı ekleyebilirsiniz.

 

  • Tanıtım Yazılarında (Makalelerde) 250-999 Kelime arası 1 adet 1000 Kelime üzeri 2 adet Link Çıkışı Yapabilirsiniz.Kopya (kopyala yapıştır) Yazılarda Link Çıkışına Onay Veilmemektedir.

 

  • www.GeredeRehber.Com’a Ücretsiz Üye Olabilir ve Kendinize Sayfalar ve Tanıtım Yazıları Oluşturarak Ücretsiz Reklamınızı Yapabilirsiniz.

  • GeredeRehber.Com ‘da ki yorumlar ve üye yazıları , yorum yapanlara ve üyelere aittir. Sitemiz bu yorumlardan ve üye yazılarından sorumlu tutulamaz. İstenmeyen ve hukuki açıdan sorun gördüğünüz yorumlar ve üye yazıları için site yönetimiyle iletişime geçiniz.