Makrotek Güvenlik ve Bilişim Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
143 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yunus Deniz
  • ADRES: 19 Mayıs Mahallesi Sarıkanarya Sokağı No:24 34736 Kadıköy
  • TELEFON: 0 (850) 305 0542
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Vizyonumuz
Makrotek, Güvenlik ve Savunma sektörünün lider çözüm ortağı ve danışmanı olarak sektörde öncü kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
Makrotek kurulduğu yıldan beri müşteri memnuniyetini odağında tutmakta, uzman kadrosu ve bilgi birikimi firmalara sistem, araç, parça üretimi ve tedariki misyonu üstlenmektedir. Firmamız uzmanlığı ve müşteri memnuniyeti ile hak ettiği yeri sektöründe edinmiş ve hatırı sayılır bir bilinirlik seviyesine ulaşmıştır. Firmamız sektörün tercih edilen hizmet ve malzeme tedarikçisi konumundadır. Marketteki artan pazar payını yeni deneyimler kazanmak için kullanmakta ve her yeni deneyimi de müşterilerinin menfaatine hizmet ve uzmanlık dağarcığına katmaktadır.

İş Kolu
Müşterilerimize geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz servisler çeşitli malzeme, sistem, hizmet ve teknolojilerden oluşmaktadır. Bunları aşağıdaki gibi kategorize edebiliriz :

· Kamera Sistemleri
· Alarm Sistemleri
· İnterkom Sistemleri
· Bebek Kamera Sistemleri
· Access Kontrol
· Plaka Okuma
· Yangın Sistemleri
· Bariyer Sistemleri
· Headend Sistemleri

Her bir servis için detaylı bilgiye Hizmetlerimiz sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Prensiplerimiz
Yetkinlik ve uzmanlığın en önemli ayrıştırıcı olduğu iş kolumuzda, müşterilerimize katma değer yaratarak hizmet vermekteyiz. Firmamız geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunmaktadır. Makrotek sunduğu servis ve ürünleri makul fiyat politikası ve uygun teslimat koşulları ile birleştirerek müşterileri ile sürdürülebilir uzun vadeli bir tedarikçi ilişkisi kurmayı hedeflemektedir. Müşterilerimiz için standart bir tedarikçinin ötesinde çözüm ortağı olarak çalışmayı prensip haline getirdik.

Referanslarımız arasında kamu ve özel sektörün önde gelen firmaları yer almaktadır.

İnsan Kaynakları Stratejimiz
Firmaların kredi bilitelerini insan gücünün oluşturduğunun farkında olarak Makrotek’te biz, bilgi güvenliği ve müşteri datalarının gizliliğine en az firmamız kadar hassasiyet gösteren çalışanlar ile yolumuza devam ediyoruz. Teknoloji yoğun bir iş yapmakta olduğumuz için çalışanlarımızın gelişime ve değişime açık olmasına değer veriyor, kişisel ve mesleki gelişimlerini destekliyoruz.

Inovasyona, ekip ruhuna ve sürekli daha iyisini aramaya inanan çalışma arkadaşlarımızla, hem Makrotek’i günden güne büyütüyor, hem de müşterilerimize sunduğumuz servislerin kalitesini, içeriğini, teknolojisini geliştiriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.